Göztepe Mahallesi Percem sokak KADIKÖY / İSTANBUL

Proje Anlatımı

Özgün mimarisi, yaşama değer katacak avantajları ve merkezi konumuyla Tuna Apartmanı, hayatınıza konfor getiriyor.

Evinizdeki konfor Her katından Göztepe Özgürlük Parkı, üst katlarda da deniz ve adalar manzarasıyla size evde geçirdiğiniz zamanı gözkamaştırıcı bir seyir keyfine dönüştürüyor.

Yaşamınızdaki konfor 120 dönümlük bir alana sahip Özgürlük Parkı, ön bahçenizde. Yeşilin her tonuyla Kadıköy’ün ciğerleri olan bu park sizinle birlikte çocuklarınıza eğlence, dinlenme ve huzurun kapılarını açıyor... Çocuklara özel akülü araba parkuru, Türkiye’nin ilk interaktif çocuk kütüphanesi, iki adet büyük çocuk parkı, elektrikli tren yolu, tranbolin parkı ve paten kayma alanları bu parkta. Futbol ve basketbol sahası, tenis kortları, yürüyüş parkuru, bisiklet yolu, büyüklere özel spor aletleri, amfi tiyatrosu, evcil hayvanlarınızı gezdirmek için özel alanları, restaurant ve cafeleri ile sizi bekliyor.

Ulaşımdaki konfor Yeni metro hattıyla bağlantılı, Göztepe Hızlı Tren İstayonu’na 200 metre. Alışveriş ve eğlencedeki konfor Sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin de en sevilen, beğenilen ve ziyaret edilen sosyal yaşam alanlarından Bağdat Caddesi, seçkin mağazaları, restaurant ve cafeleriyle size sadece 1000 metrelik mesafede.

Alışveriş ve eğlencedeki konfor Sadece İstanbul’un değil Türkiye’nin de en sevilen, beğenilen ve ziyaret edilen sosyal yaşam alanlarından Bağdat Caddesi, seçkin mağazaları, restaurant ve cafeleriyle size sadece 1000 metrelik mesafede.

Proje Özellikleri

PARSEL ALANI
735 M2
YAPI İNŞAAT ALANI
2731 M2
KAT OTURUM ALANI
206 M2
KAT ADETİ
11
DAİRE ADETİ
20
DAİRE TİPİ
2+1, 3+1 , 5+1 Dublex
ISITMA
Kombi
OTOPARK
Her daireye 1 Otopark

Şantiye Resimleri

Haritalar